Fatsa’da Günlük Kiralık Ev

Günlük Kiralık evler hükumetin bazı operasyonları ile engellenmeye çalışılsa da, değişen ve gelişen toplum dinamikleri, insanların bu ihtiyaçlarını gözardı ettirmiyor.

Özellikle çok yer değiştirenler, iş adamları, gezginler, müşteri temsilcileri, turistler, üç beş kişilik gurup gezilerinde günlük kiralık evleri tercih ediyorlar, çünkü, otelde bulamadığı butik ortamı günlük kiralık evlerde buluyorlar.

Örneğin, 100 metre karelik bir ev tutup, orada en az beş altı arkadaş gurubuyla kalarak çok ucuza barınmış oluyorlar. Herhangi bir otel veya pansiyon, günlük kiralık evlerin bu fiyat avantajı ile başa çıkabilecek durumda değildir. Örneğin, günlüğü 50 liradan 250 liraya kadar vasattan süper lüks dairelere kadar fiyatlar esneyebiliyor.

Bu gün, çok büyük şehirlerde, (mega kentlerde) sadece günlük kiralık değil, konutlar saatlik bile kiraya verilmektedir. Bu nedenle hükumetin bu konuya sektörü incitmeden sürdürülebilir bir düzenleme getirmesi oldukça önemlidir.

Pembe Köşk’te Yaşam

Müşteriler, son derece lüks bir evi sekiz kişi tutarak kişi başı barınma fiyatını 25-30 liraya kadar düşürebiliyorlar.

Günlük kiralık evler, artık sadece büyükşehirlerde değil irili ufaklı taşradaki şehirlerde bile bulunmaktadır. Özellikle arap nüfusun yoğunlaşmasının ardından, Karadenizde, il il ilçe ilçe her yerde günlük kiralık evler bulunabilmektedir.

Turizm Portalımız, Genel Merkezi Fatsa’da bulunan Karadeniz Doğa ve Çevre Derneği bünyesinde, Pembe Köşk te üyelerine ve üyelerinin yakınlarına günlük kiralık barınma imkanı sunmaktadır. Dernek aynı anda 5 kişiye barınma ve kahvaltı hizmeti verebilmektedir.

Köşkün iç ve dış görüntülerini paylaşıma açık olan kısımlarını aşağıdan görebilirisiniz.

Rezervasyon veya Konaklamak için ARAYIN:

Tel: 0452 310 20 30

Tel (Kurumsal): 0532 486 45 03

e posta: bilgi@kadoced.com

Adres: Ahmet Emin Fidan Kültür ve Araştırma Merkezi, Evkaf Mah. Evkaf Sok. No: 34 Fatsa ORDU

MEKANIN İÇ ve DIŞ BAZI GÖRÜNTÜLERİ

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>